GMM

Światowy lider rynku RTG w klasie telekomando (ścianki zdalnie sterowane).

Firma GMM ściśle specjalizuje się w segmencie aparatury rentgenowskiej od prawie 60 lat. Współpraca produkcyjna z takimi gigantami, jak Siemens a później GE, która zaowocowała wzniesieniem standardów jakości obrazowania i produkcji do najwyższego światowego poziomu. Uczyniło to z GMM światowego lidera w kategorii systemów zdalnie sterowanych (ścianki telekomnado) i cyfrowych zestawów radiograficznych.


W 2009 roku firma GMM przejęła 3 firmy produkujące sprzęt rentgenowski: MT, Mecall, IMD. Celem tego strategicznego posunięcia jest poszerzenie oferty produktowej i konsolidacja rynku rentgenowskiego.


Od samego początku działalności GMM stawia na rozwój produktów, kierując się przede wszystkim satysfakcją klienta i dbałością o środowisko naturalne. Produkty rozwijane są tak, aby ich obsługa była maksymalnie prosta, a otrzymywana informacja diagnostyczna była jak najwyższej jakości. Dla GMM ważny jest także komfort i ergonomia pracy obsługi oraz maksymalnie niska dawka pochłonięta przez pacjenta.


Opera SWING

Opera Swing to w pełni zintegrowany system zaprojektowany i zbudowany po to aby w pełni wykorzystać potencjał płaskich cyfrowych detektorów dynamicznych.

Opera T90 Sharp

Najnowocześniejszy radiograficzno-fluoroskopowy zdalnie sterowany system z cyfrowym detektorem płaskim. Unikalna konstrukcja, minimalne gabaryty i ogromne możliwości rozbudowy. Wykonywanie badań radiologicznych,..

Opera T

Opera T to jedno z najbardziej kompaktowych i najlzejszych urzadzen typu telekomando na rynku. To system, który dzieki modułowej konstrukcji mozna dopasowac do potrzeb kazdej pracowni RTG i mozliwosci  nansowych..

Opera RT20 Guitar/Harph

Opera RT 20 charakteryzuje się przede wszystkim niewielką wagą i kompaktowymi wymiarami. System współpracuje ze stojakiem bucky do zdjec odległosciowych, co czyni go niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem.

Polistat

Konstrukcja systemu Polistat, daje możliwość wykonywania podstawowej diagnostyki RTG, zapewniając jednocześnie komfort pacjentowi i łatwą, wygodną obsługę technikowi RTG.

Calypso

System daje możliwość wykonywania radiografi i AP, PA, BOKi SKOS w pionowych i poziomych pozycjach pacjenta.

Accord i Accord DR

ACCORD (wersja analogowa) i ACCORD DR (wersja z detektorem cyfrowym) specjalnie zaprojektowane do realizacji ogólno diagnostycznych badań radiologicznych pacjentów na salach chorych, szpitalnych oddziałach ratunkowych,..

MAC i MAC D

Łatwy w przemieszczaniu system RTG dedykowany wszedzie tam, gdzie istnieje potrzeba wykonania radiografii poza pracownią RTG (ortopedia, SOR, intenesywna terapia)

SYMBOL

System Symbol został zaprojektowany tak, aby uzyskać doskonałe rezultaty diagnostyczne i zabiegowe przy zredukowanej dawce dla pacjenta. Kompaktowa budowa, zoptymalizowane

wymiary i waga zapewniają niespotykaną..

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczka). Więcej informacji