Neusoft Medical Systems

HOME / Nasze marki / Neusoft Medical Systems

Neusoft Medical Systems to producent specjalizujący się w nowatorskich rozwiązaniach dla MRI i CT.

Neusoft Group od lat jest jednym z największych światowych graczy w dziedzinie projektowania oprogramowania dla największych producentów różnych branż (m.in.: branży medycznej, Hi-Fi, car-audio oraz IT). Głównym udziałowcem firmy jest North Eastern University.
Firma Neusoft Medical Systems działa na rynku od 1998 roku zajmując się produkcją MRI, CT, RTG, USG i innych produktów medycznych.

W 2004 roku Neusoft wszedł w spółkę z Philipsem, tworząc Philips Neusoft Medical Systems i wspólnie rozpoczęli produkcję aparatury medycznej z najwyższej półki, czyli tomografów komputerowych i rezonansów magnetycznych. Współpraca ta zaowocowała wspólnym rozwojem technologii oraz jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych MRI i CT. Od tego czasu obydwie firmy wspólnie inwestują w rozwój swoich produktów i sprzedają je pod obydwiema markami.

Neusoft wykorzystując światowej jakości hardware Philipsa koncentruje swoje wysiłki na tym, w czym na największe doświadczenie, czyli w konstruowaniu systemów informatycznych, które mają na celu:
  • maksymalizację jakości obrazowania
  • minimalizowanie czasu badania
  • zagwarantowanie prostej i sprawnej obsługi


Neusoft NeuViz 64

Najnowszy produkt firmy Neusoft, umożliwia akwizycję w czasie jednego pełnego obrotu do 64 warstw. Rozwiazania zastosowane w tym systemie, takie jak: bardzo wysoka pojemność cieplna lapmy i generator o wysokiej mocy,..

Neusoft NeuViz 16

NeyViz 16, to wysokiej klasy 16-rzędowy, spiralny tomograf komputerowy o bardzo wysokim poziomie zaawansowania technologicznego. System umozliwia akwizycję w czasie jednego pełnego obrotu do 16 warstw o minimalnej..

SuperStar

Najważniejszą zaletą otwartych rezonansów magnetycznych jest wygoda pacjenta i brak uczucia klaustrofobii. Owocuje to lepszą współpracą z pacjentem, zwłaszcza z małymi dziećmi, osobami podłączonymi do systemów..

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczka). Więcej informacji