medical ECONET

HOME / Nasze marki / medical ECONET

 Dystrybutor i produkcji małej aparatury diagnostycznej.

medical ECONET to firma, która powstała w Niemczech, wyłaniając się z Europejskiego Przedstawicielstwa firmy Kretz Technik (dział nowych produktów). 

Od tego czasu specjalizuje się w dystrybucji, sprzedaży a teraz także produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych, które dostępne są w zasadzie na całym świecie.

Celem medical ECONET jest ciągłe rozwijanie produktu, aby budować przewagę konkurencyjną na europejskim rynku medycznym poprzez produkcję urządzeń, które w optymalny sposób spełnią ich potrzeby przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnego poziomu cenowego.


Insight

To wysokiej klasy kardiotokograf wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD. Daje to możliwość podglądu rejestrowanych przebiegów, bez konieczności bezpośredniego drukowania. Dodatkowo duża pamięć pomiaru z funkcją..

Insight Lite

Wysokiej klasy kardiotokograf z wielosegmentowymi wyświetlaczami typu LED. Dzięki kompaktowym wymiarom i niskiej wadze, oraz zasilaniu akumulatorowo-sieciowemu świetnie sprawdzi się zarówno w pracy w gabinecie, jak i..

Smart 3

Nowoczesny, wysokiej klasy kardiotokograf wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD oraz możliwość automatycznej analizy przebiegów tętna płodu. Dodatkowo duża pamięć pomiarów z funkcją personalizacji zapisu oraz możliwość..

Smart 1

 Lekkie, ergonomicznie i proste w obsłudze urządzenie KTG z automatyczną analiza zapisów.

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczka). Więcej informacji